niedziela, 7 kwietnia 2013

Porządek z recyklinu

Porządkowanie rzeczywistości na wielu jej płaszczyznach sprawia mi przyjemność (Przy okazji jestem też demonem wszelkiego planowania. Funkcjonować bez planu nie potrafię!), natomiast chaos powoduje że tracę poczucie bezpieczeństwa i cierpliwość. Dlatego każda okazja jest dobra, żeby coś posprzątać ;)


Metoda jest banalnie prosta ;) Wystarczy pudełko po butach i trochę tekturowych rolek po papierze toaletowym. Nie jest to w całości mój pomysł, ponieważ wcześniej widziałam chyba na Stylowych.pl takie organizery ale wyłącznie na kredki itp. A ja jako, że drobiazgów mam sporo, trzymam tu wszystko. I dlatego część rolek porozcinałam na pół, żeby łatwiej wyciągać z nich mniejsze przedmioty :)

Proste, bardzo szybkie i przy okazji eko (logiczne i nomiczne ;).


5 komentarzy:

 1. Ciekawe rozwiązanie, ale ja bym pewnie jeszcze pokombinowała z jakimiś sznurkami, kamyczkami ;-) Bo dla mnie osobiście jest trochę za szaro (ehh tak to już jest jak człowiek tylko kolory i kolory wszędzie widzi ;-) )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, ja stwierdziłam, że już sama ilość rzeczy w pudełku powoduje kolorystyczny miszmasz :) Lubię ornamentowanie i ozdabianie, ale z drugiej strony - co za dużo to nie zdrowo ;) nie wszędzie taka "bujność" zdaje egzamin :)

   Usuń
 2. Świetny pomysł. Ja używam tez przepięknych pudełek z glossyboxu. Wyglądają ładnie i jeszcze w dodatku są bardzo pojemne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, jestem biedną studentką i na Glossyboxa mnie nie stać :D Ale też nie mam na niego jakiegoś specjalnego parcia ;)

   Usuń
 3. Taki prosty, fajny sposób, ale nie wpadłabym na to :d

  OdpowiedzUsuń