fbpx
Wszystko Pod Kontrolą
Chodzenie boso, w sandałach, odkrytym obuwiu – to wszystko powoduje, że pielęgnacja stóp staje się wyjątkowo trudna latem. Ale nie niemożliwa 😉Oprócz dbania o świeży pedicure, ważna jest kondycja skóry. W jej ochronie na pewno pomaga pełne obuwie, ale wspomaganie skóry to też niezły pomysł. Szczerze mówiąc nie specjalnie ciągnie mnie do popularnych ostatnio skarpetek złuszczających. 
Natomiast Maść na odciski Aflofarmu to już inna sprawa. Poza oczywistym zastosowaniem wynikającym z nazwy, doskonale sprawdza się jako środek złuszczający do zgrubiałej skóry stóp. Ma też atrakcyjną cenę ok. 2-3 zł za 10 g.
Oprócz działania miejscowego, nie powoduje gwałtownego złuszczania. Skóra wymienia się sukcesywnie dzięki czemu nie ma efektu jaszczurki, który wyglądałby nie za ciekawie. Po więcej szczegółów odsyłam do poniższego filmu:Przyjemnym gadżetem jest też Rozświetlający balsam do ciała Cztery Pory Roku. Oprócz przyjemnego nawilżenia, bardzo ładnie prezentuje się na całych nogach, dając efekt lekkiego połysku, któremu na szczęście daleko do chamskiego brokatu.Nie jest wybitnie nawilżający, ale przy regularnym stosowaniu daje radę. I ładnie wygląda w słońcu 😉 Podobnie jak powyższa maść, nie jest drogi i jego cena oscyluje w granicach 10-12 zł za całkiem sporą pojemność 250 ml.

Taka pielęgnacja mi w zupełności wystarcza. Na więcej nie ma czasu, a jakbym nawet go miała to pewnie i tak bym została przy obecnej. W końcu są wakacje 😉

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *