niedziela, 25 stycznia 2015

Wieczorny nastrój

Po pracowitym i aktywnym tygodniu zdecydowanie należy się trochę odpoczynku, wyciszenia i długi, spokojny sen żeby nabrać sił przed wyzwaniami kolejnego tygodnia. Na początek mała ilustracja tego, czego zdjęcia nie będą w stanie oddać. Przydałaby się jeszcze możliwość przekazywania wrażeń zapachowych i smakowych ;)

Wystarczy godzina przed snem. Najpierw przygotowanie wszystkiego na nowy tydzień, planowanie. Potem kąpiel. W międzyczasie parzy się herbata na dobry i spokojny sen. Myślę, że niedługo napiszę o własnej mieszance, którą obecnie testuje.
Do tego przydaje się jakaś przyjemna playlista. Spotify dostarcza mnóstwo opcji. Najczęściej korzystam właśnie z Cozy Evening albo Ambient Piano. Spokojna muzyka w tle doskonale rozluźnia i stanowi świetne uzupełnienie atmosfery.
Takie wieczorne wyciszenie to też dobry moment na kosmetyczne dopieszczenie się. Raczej już się z łóżka nigdzie nie wybieram, więc mogę się wymiziać wszystkimi specyfikami, które mam pod ręką.
Na koniec, nie pozostaje mi już nic innego jak tylko ostatni przegląd social mediów i kilka stron książki. Doskonałe zakończenie dnia i żadnych problemów z zaśnięciem po takiej godzinnej kuracji wyciszającej.Słodkich snów!
Dobranoc :)

6 komentarzy:

 1. nie mogę spać, wyrzucam ubrania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny filmik i cudowna atmosfera przed snem :) Uwielbiam taki relaks!
  a w jakim programie zrobiłaś ten filmik? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Używam najzwyklejszego Windows Live Movie Maker :)

   Usuń