środa, 13 maja 2015

Trzy zastosowania klipsów biurowych

Nic nowego - lubię korzystać z przedmiotów w nietypowy sposób, a tym razem wzięłam na warsztat klipsy biurowe :)Pierwsze rozwiązanie dość oklepane. Pół internetu (włącznie ze mną ;) segreguje i porządkuje kable z pomocą tych klipsów. Nie wszędzie, co prawda, dają się przyczepić, ale jak już znajdę odpowiednio cienki blat, to sprawdza się świetnie.


Wiecznie mam problem z odpowiednim eksponowaniem pilnych papierów. Zazwyczaj ważna korespondencja czy notatka, o której wiem, że będzie mi potrzebna w najbliższym czasie, ginie w górze innych szpargałów. A wystarczy pinezka, klips i wolny kawałek ściany. 


W kuchni oczywiście też ich używam. Do pewnego momentu próbowałam radzić sobie taśmą klejącą, ale wkurzało mnie wieczne przeklejanie i odpadanie w przypadku korzystania z danego opakowania. Przy klipsach nie ma tego problemu - zawsze trzymają wtedy, kiedy chcę.


Z uwagi na ich uniwersalność, pewnie jeszcze znajdę kilka miejsc, w których się sprawdzą, dlatego za jakiś czas przewiduję następną porcję zastosowań ;)

4 komentarze:

 1. Z kablami nie mam problemu, papiery jakoś też trzymam w ryzach, ale klipsy równiez używam w kuchni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Namiętnie stosuję w kuchni:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Używam do kabli i sporadycznie w kuchni - aczkolwiek do zabezpieczenia jedzenia częściej niż po klipsy sięgam po... zwykłe spinacze do bielizny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja mama korzysta z klamerek w kuchni i średnio mi się to podoba szczerze mówiąc :) Ja ich nawet nie posiadam xD

   Usuń