fbpx
Wszystko Pod Kontrolą
Ostatnio zostałam zapytana o to, jakiego planera używałam do zorganizowania swojego ślubu. I wtedy zdałam sobie sprawę, że to co było esencją mojej ślubnej organizacji nigdy nie pojawiło się na blogu!Obejrzałam sporo gotowych planerów przed swoim ślubem, ale żaden nie był skrojony na moje potrzeby. W większości nie odpowiadały mi dwie rzeczy:

Skończyło się więc na tym, że skorzystałam z segregatora który już miałam w domu. Przemalowałam go na biało i wydrukowałam stosowną etykietę.


Wnętrze zorganizowałam też zakładkami własnego projektu. Moje miały nasze imiona, natomiast dla Ciebie udostępniam takie bez imion – może będziesz miała ochotę ich użyć 🙂

POBIERZ


Sprawdził się świetnie w tej formie 🙂 Do rozdziałów dodawałam też rachunki w kolejnosci chronologicznej, oferty z cukierni czy restauracji. Mam tam listę gości i prototypy zaproszeń czy winietek.

Na razie pusty. Wiem tylko jaki bedzie manicure 😉💗💍💅 #engaged #zaręczona #mani #manicure #planer #planerslubny #weddingplanner #empty #pusty #engagementring #semilac #buiscuit
Post udostępniony przez Adorosa (@adorossa)

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *