fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Tym razem mam całkiem niezłe usprawiedliwienie na to, że nie było mnie tu przez ostatnie trzy miesiące! Wyprowadzamy się do Belgii i to ten projekt zdominował ostatnie kilkanaście tygodni.

Nadszedł więc czas żeby Wam co nieco o tym poopowiadać. Dlatego jeżeli jesteście zainteresowani 10-minutową wersją tego przedsięwzięcia to zapraszam na film 🙂

LINK DO FILMU

Jeżeli natomiast chodzi o powód, to jest on prosty – Michał dostał świetną pracę. Taką, o której myślał już od dłuższego czasu i właśnie dlatego wyprowadzamy się do Belgii. Oboje mieliśmy tą ewentualność gdzieś z tyłu głowy przez ostatnich parę lat i udało się. Rozpoczynamy przygodę życia w nowym kraju. Pierwszym etapem jest przeprowadzka i myślę że tych tematów tu się trochę pojawi. Nie jest to co prawda pierwsza taka sytuacja, ale na pewno pierwszy raz za granicę. Poopowiadam też trochę o formalnościach z tym związanych, bo tu dopiero jest sporo różnic!

Mimo, że dla niektórych miejsce kobiety jest w domu, ja mam inny plan 🙂 Właśnie jestem w trakcie szukania pracy i nawet udało mi się już poczynić pierwsze kroki, więc przydadzą mi się wszystkie trzymane kciuki. Myślę też, że jest szansa na kilka filmów i wpisów na temat CV, rozmów rekrutacyjnych i szukania pracy za granicą.

Oprócz tego, będę też na pewno dzieliła się perypetiami językowymi. Życie w Belgii bez języka francuskiego jest skomplikowane, a ja nie lubię komplikacji. Jedynym wyjściem jest więc zacząć sie uczyć :). No i myślę, że będzie ciekawie pokazać trochę z życia tutaj i różnic w porównaniu z Polską.

Mam szczerą nadzieję, że korzystając z odrobiny wolności w najbliższym czasie uda mi się zrealizować te wszystkie blogowo-youtubowe plany. Na pewno przyda mi się nieco motywacji! Zapraszam więc do komentowania tutaj i na YouTube – szczególnie jeżeli nasuwają Wam się jakieś pytania. Jeszcze tu wrócę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *