fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Recenzujemy w internecie bardzo wiele produktów i usług – hotele, restauracje, kremy do twarzy, sprzęt elektroniczny czy poduszki z łuską gryki. Dlatego ja chcę dzisiaj zrecenzować usługi edukacyjne i opowiedzieć jak się studiuje na WSB w Bydgoszczy.

Zacznę od tego, że skończyłam w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu – filia w Bydgoszczy – kierunek Zarządzanie ze specjalizacją Psychologia w Zarządzaniu. Były to studia magisterskie w trybie niestacjonarnym.

Cały temat analizuję ze szczegółami i przykładami w filmie:

LINK DO FILMU

Tutaj chcę stworzyć rodzaj przejrzystej notatki, która w skondensowany sposób opowie jak się studiuje na WSB. Zaznaczam też, że moja opinia jest bardzo subiektywna i oparta wyłącznie na doświadczeniach, które były moim bezpośrednim udziałem. Nie polecam nikomu decydować o wyborze uczelni tylko pod wpływem tej recenzji. To jedynie jedna z perspektyw jaką można przyjąć.

Zalety

Wady

Podsumowując:

Jak się studiuje na WBS? W rezultacie ja osobiście polecam tą uczelnię. Uważam, że jest rozwijająca, ma ciekawą ofertę, a dodatkowo praktyczne podejście. Jeżeli chodzi o wady, istnieje też szansa, że po prostu miałam pecha. Nie żałuję spędzonego tam czasu ani inwestycji, ale myślę, że mogłabym sobie oszczędzić sporo nerwów gdybym kierowała się dwiema kwestiami.

Po pierwsze cierpliwość – problemy zapewne się pojawią, więc polecam zawczasu się do nich przygotować mentalnie. A po drugie determinacja – polecam cały czas ubiegać się o swoje, być zawsze czujnym i reagować na każdą sytuację, która jest problematyczna. Myślę, że bycie bardzo precyzyjnym w swoich wymaganiach może mieć motywujący wpływ na instytucję.

REZULTAT: Polecam studia na WSB, ponieważ w mojej opinii zalety przeważają nad wadami.

I z tym Was zostawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *