fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Ostatnio sporo czasu spędzam analizując, jak bardzo różnią się nasze potrzeby i priorytety. To, co się sprawdza mnie, niekoniecznie sprawdzi się komuś innemu. Dlatego przyjrzałam się temu jakie są najlepsze planery dla różnych typów osobowości. Z przymrużeniem oka 😉

Test osobowości

Pamiętasz psychotesty z Bravo? Mam dla Ciebie coś dokładnie tak zaawansowanego! Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, to przejdź do poniższego linku żeby wykonać test:

Typy planerów dla różnych osób

Rzecz jasna mój test jest wyłącznie rozrywkowy. W wyborze narzędzia do planowania udział ma tak wieel zmiennych, że w zasadzie stworzenie tego testu na poważnie byłoby niemożliwe. Dlatego test możesz wykonać tyle razy ile masz na to ochotę :). Opis swojego typu oraz wszystkich innych znajdziesz również w wyżej podlinkowanym filmie.

Różne narzędzia do planowania

Co jakiś czas orientuję się, że nie jest mi wygodnie z moim narzędziem do planowania. Przestaję do niego zaglądać, coraz mniej chętnie korzystam. Wtedy orientuję się, że czas poszukać czegoś nowego. Z jednej strony działa tutaj efekt świeżego startu, z drugiej po prostu dostosowanie do potrzeb. A te zmieniają się w czasie. Dlatego potraktuj tą zabawę jako okazję do przyjrzenia się innym metodom planowania.

#TypowyPlaner

Jeżeli zrobiłaś test i masz ochotę, daj mi znać jaki otrzymałaś wynik! Albo tutaj w komentarzu, na YouTubie lub gdziekolwiek zapragniesz. A jeżeli to zrobisz, oznacz mnie jako @adorosapl (na Instagramie) lub użyj hashtagu #TypowyPlaner. Miłej zabawy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *