fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Lubię rytuał jaki jest pakowanie prezentów. Za każdym razem myślę o osobie, dla której przygotowuję małe co nieco. Tym razem postanowiłam wykorzystać to, co już mam w domu. Taki świąteczny upcycling.

Wykorzystuję w tym przypadku pudełka i torebki, w których otrzymałam konkretne produkty. Biżuterię, czekoladki, galanterię. Najczęściej tego typu produkty mają również całkiem solidne opakowanie. I ładne. Więc kończą w moim domu jako przydasie. Żal wyrzucić, ale też ciężko stwierdzić jak to zastosować. Przy tym drugim poczułam natchnienie, którym dzielę się w filmie. W końcu logo firmy można zakryć, korzystając z tego co już mam w domu. Do tego wstążka i gotowe. A pakowanie prezentów staje się artystycznym, kreatywnym wyzwaniem.

Same zalety

Z jednej strony, to wygodne. Nie muszę się nigdzie ruszać z domu żeby znaleźć opakowania. Przy okazji przedmioty, które miałam w domu, a które nie były mi na co dzień potrzebne znajdują nowe zastosowanie. Z drugiej strony, to zawsze drugie życie przedmiotu, który nie staje się tak od razu śmieciem. A sporo z merchowych opakowań jest bardzo solidnych i ładnie wykonanych. Przeszkadza tylko logo, z którym można sobie łatwo poradzić. A do tego wszystkie jest to jak by nie patrzeć oszczędność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *