fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Początek roku pobudził mnie kreatywie, więc zaopatrzyłam się w kilka ciekawych, nowych artykułów. Nazbierało się tego akurat na mini haul papierniczy. Chociaż od czasu poprzednich moje aspiracje nieco się zmieniły!

Taśmy

Pokazywałam już w przydatnych grudnia moją nową drukarkę etykiet Dymo. Po pierwszych eksperymentach poczyłam potrzebę podkolorowania sytuacji! Stąd zestaw 8 różnych taśm. Kolory, przezroczyste – pełne szaleństwo. Ale oprócz taśm etykietowych, skusił mnie zestaw washi tape. Głównie dlatego, że wzory i kolory, które znalazłam pasują do gamy, którą bardzo lubię. Błękity, fiolety, turkusy.

Pisadła

Tym razem Pinterest wodził mnie na pokuszenie. Wszelkiego rodzaju inspiracje z odwróconym kontrastem zainspirowały mnie do zaopatrzenia się w odpowiednie narzędzia. Jesteśmy przyzwyczajeni do ciemnych napisów na jasnym tle. A biały cienkopis czy pisak pozwalają odwrócić proporcje i wprowadzić różnorodność. Dlatego w najbliższym czasie będę z nimi eksperymentować.

Lettering

Ostatnim, największym obiektem jaki zawiera ten mini haul papierniczy jest zestaw do letteringu z Tombow. To znana i lubiana firma z tej dziedziny. A zestaw zawiera wszystkie podstawowe narzędzia do rozpoczęcia przygody z tym rzemiosłem. Przyznaję, zachciało mi się ładnych nagłówków w bullet journalu, bez konieczności czekania na odpowiednie naklejki. Jeżeli coś sensownego mi z tego wyjdzie, na pewno w przyszłości to tu pokażę!

Instrukcje

Teraz nie pozostaje mi nic innego niż ruszyć na poszukiwanie materiałów edukacyjnych! Ale tutaj Pinterest, YouTube i Skillshare zapewne przyjdą mi z pomocą. Jeżeli masz jakieś konkretne źródła do polecenia, daj znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *