Wracam po przerwie i zaczynam od tego, co bardzo lubię nagrywać, a więc przydatne w grudniu (tym razem). Bardzo miły sposób na rozpoczęcie roku!

Porządek w walizce

Wbrew panującej sytuacji, większość grudnia upłynęła nam w podróży. Już 12 grudnia wyjechaliśmy na święta do Polski, chcąc zobaczyć się z rodziną. Czekały mnie 3 tygodnie z życiem w walizce, więc tym razem postanowiłam się lepiej zorganizować. Zaopatrzyłam się w organizer do bielizny i płócienne woreczki do przewożenia ubrań. Wreszcie skończył się problem ze skarpetkami walającym i się bezładnie po walizce i dylematem co zrobić z rzeczami do prania. A wszystko w znacznie bardziej estetycznej oprawie niż foliowe worki.

The Home Edit

Od dawna obserwowałam ten profil na instagramie. Ale dopiero program na Netfilx pokazał mi jak świetne mają metody. No więc służył mi za inspirację zarówno w listopadzie, jak i po raz drugi miesiąc później. To co było prawdziwie przydatne w grudniu w kontekście tej produkcji to motywacja. Ciemność za oknem i atmosfera świąt nie sprzyjają mobilizacji. A ten program mnie zmotywował do ogarnięcia przestrzeni, szczególnie przed wyjazdem.

Drukarka etykiet

Od czasu jak rozpadła się moja ostatnia drukarka etykiet, przeszłam na takie własnej produkcji. Ale Mikołaj wiedział lepiej i sprawił mi drukarkę etykiet Dymo w wersji elektronicznej – Label Manager 160. I ta zautomatyzowana wersja zdecydowanie skradła moje organizacyjne serce. Przede wszystkim idzie to szybciej i przyjemniej. A przy okazji mam tutaj polskie znaki. Więc pewnie zostanie ona ze mną na dłużej. I rozważam czy oprócz tego, że pokazałam ją w filmie przydatne w grudniu nie zrobić o niej osobnego materiału?

Peelingująca pomadka

Grudzień już od ładnych paru lat jest dla mnie miesiącem czerwonych ust. A jak wiadomo, szminka najlepiej wygląda na zadbanych ustach. Nie jestem fanką domowych peelingów do ust na bazie cukru czy tych ze słoiczka. Zawsze wyjdzie mi z tego jakiś bałagan. Dlatego bardzo przypadła mi do gustu peelingująca pomadka Nivea. Jest to dość łagodne ścieranie, ale świetnie się sprawdza w częstszym używaniu. Jednocześnie dobrze nawilża i stanowi dobrą bazę pod cięższe produkty.

A Tobie co przydało się w grudniu :)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *