fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Sporo nas omija. Niestety mieszkanie za granicą w warunkach pandemii nie daje zbyt wiele możliwości bycia z bliskimi w ważnych momentach. I przyznaję, że gdy obostrzenia spowodowały, że omine nas wesele w rodzinie, było mi smutno. Ale otrząsnęłam się i zmieniłam taktykę. Postanowiłam, że para młoda otrzyma od nas fantastyczny prezent ślubny.

Źródło inspiracji

Chodziło mi też o to, żeby młodzi wiedzieli, że o nich myślimy w tym szczególnym dniu. A mieszkając w kraju najlepszych pralinek, i po sąsiedzku z krajem szampana, wybór wydawał się całkiem logiczny. I jak zwykle w takich sytuacjach, skorzystałam z mojego systemu organizacji i zajrzałam na Pinterest w poszukiwaniu inspiracji. A tam to dopiero jest na bogato!

Elementy składowe

W końcu zdecydowałam się pójść w różowe. Okazało się, że znalezienie szampana z etykietą w kolorze rose gold wcale nie jest trudne. Amazon pomógł z dekoracjami. Wprost nie mogłam się powstrzymać żeby nie kupić wielkiego conffetti w kolorze rose gold. Dorzuciłam jeszcze płatki róż – taki ślubno-romantyczny klasyk. Do kompletu dołożyliśmy kartkę z życzeniami.

Ale prawdziwym hitem okazał się pergaminowy papier. Doskonale sprawdził się w tle, przykrywając kartonową konstrukcję, którą zbudował Michał. Dzięki temu prezent ślubny nabrał miłego, ciepłego charakteru. A jednocześnie, całość daliśmy radę zabezpieczyć dużą ilością wypełniaczy i folii bąbelkowej. Podziałało! Wszystko dotarło w całości i dalej wyglądało efektownie.

Efekt wow

Szczerze mówiąc, sama z chęcią bym taką paczkę odebrała. I chociaż nie możemy osobiście towarzyszyć rodzinie w tym cudownym dniu, na pewno dużo o nich myślimy. W końcu śluby to jedne z najradośniejszych okazji! Nie wiem kto miał więcej radości z uczczenia go w ten sposób, ja czy panna młoda. I takie prezenty są chyba najlepsze :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *