fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Gdy wy oglądacie ten film, ja jestem w drodze na upragnione, wyczekane wakacje. Ale nie zostawiłabym bloga bez nowego wpisu, szczególnie, że przydatne w czerwcu rzeczy mają potencjał również w lipcu.

Herbaty na zimno

Kupiłam z czystej ciekawości będąc w Polsce i się po prostu zakochałam w tej koncepcji. Gorąca herbata nie wchodzi w grę przy 25+˚C. I jakkolwiek nie mam problemu z piciem wody, tak od czasu do czasu coś smakowego to miłe urozmaicenie. Dlatego Herbaty na zimno z Herbapolu okazały się strzałem w dziesiątkę. Malina z granatem jest całkiem smaczna, ale hitem jest jednak mango z miętą. Z kilkoma kostkami lodu robi za szybki, prosty koktajl, okupiony małą liczbą kalorii.

Kokardy Coquet

To nie jest tak, że mam je od miesiąca. Ale w czerwcu w końcu miałam więcej okazji do ich noszenia. A mowa o klipsach do butów Coquet. To jest według mnie epokowy wynalazek! Kupujesz jedną, porządną, skórzaną parę prostych butów, kilka par kokard i masz obuw na każdą okazję. Nie niszczą butów, są proste w montażu i występują w niezliczonej ilości wzorów i kolorów. No i wisienka na torcie, czyli polska marka. Twórczynią jest dziewczyna, która postawiła to od zera i fantastycznie opowiada o swojej firmie. A ja myślę, że moja kolekcja będzie się powiększała. Jedna para butów a tyle możliwości!

Bazylia i werbena

Wiem, wiem! Przy tych temperaturach palenie świec to tylko szaleńcy. Ale jak raz powąchałam Dorota&Aroma Home Bazylia i Werbena to nie mogłam przestać. To jest tak uzależniający zapach świecy, że nawet w upale nie przeszkadza mi jej palenie. To jest po prostu zapach słonecznego, letniego wieczoru. Lekko cytrusowy, trochę ziołowy, jednocześnie orzeźwiający i ciepły. Absolutnie uzależniający i nawet Michał stwierdził, że jest bardzo ładny. Podobno ma też taką sekretną właściwość, że odstrasza komary. Tego nie testowałam, ale na pewno bardzo poprawia mi humor, co było bardzo potrzebne i przydatne w czerwcu.

Stanik sportowy

Z plusizeami takimi jak ja jest problem jeżeli chodzi o biustonosze sportowe. Przy większym biuście każdy podskok po prostu boli. Więc do bardziej żwawych ćwiczeń potrzeba sporej stabilizacji. Miałam więc na stanie jeden taki porządny biustonosz sportowy, który trzymał wszystko na miejscu. Jednak ma on już kilka lat, a poza tym potrzebowałam czegoś na zmianę. No i jak już tak ze wszystkich stron widziałam to Oceans Apart to się w końcu skusiłam na ich wyrób. I to był doskonały zakup. Usztywniana miseczka, mocny pas pod biustem, porządnie zabudowane plecy i szerokie ramiączka. Wszystko czego trzeba do dobrej stabilizacji. A w bonusie zapinanie na zamek z przodu, co szalenie ułatwia zakładanie. I tak jak inne ciuchy tej firmy są po prostu przeciętne, tak ten biustonosz to po prostu hit.

Przydatne w czerwcu

Ostatni miesiąc minął mi bardzo szybko, a jak widzisz wszystkie przydasie miały bardzo letni charakter i jednak trochę się różniły klimatem od tych majowych. Dlatego mam nadzieję teraz w końcu poczuć faktyczne wakacje. A Ty w tym czasie mi napisz co Ci się przydało w czerwcu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *