fbpx
Wszystko Pod Kontrolą
akcesoria

Początek roku, plany noworoczne już się dzieją i są na najlepszej drodze do realizacji. I dopóki nasze planery jeszcze pachną świeżością, chcę Ci pokazać 3 najlepsze akcesoria do planerów. Przydadzą się niezależnie od tego czy planujesz w wypasionym kalendarzu czy w zwykłym zeszycie. Między innymi dlatego są tak użyteczne.

Szablon okienkowy

To chyba jedna z rzeczy, z której korzystam najdłużej. Fantastycznie sprawdza się zarówno w przypadku codziennej listy zadań jak i każdej innej. Dobrze się z taką listą pakuje walizkę, kupuje prezenty gwiazdkowe czy odhacza przerobione tematy kursu. Lubię ten element odhaczania i czuję znacznie większą satysfakcję niż np. gdy wykreślam wykonane zadania. Dodatkowo szablon daje jednakowe, proste okienka, które wyglądają dużo bardziej estetycznie, a dzięki temu dla mnie też dużo bardziej przejrzyście. A przy okazji to dość tani dodatek, swój znalazłam pod hasłem szablon okienkowy na Allegro.

Gumka do notesu

Jeżeli Twój notes do planowania nie ma gumki, a Tobie jej brakuje – żaden problem. Japońska firma Midori proponuje gumkę zamykającą. Sama w sobie gumka nie jest niczym niezwykłym, ale wyjątkowy jest na niej metalowy klips. Dzięki niemu, gumkę można przymocować do tylnej okładki. Mechanizm jest bardzo prosty i działa doskonale. Klips jest na tyle mocny, że gumka zostaje na miejscu, a jednocześnie nie niszczy okładki. I najfajniejsze w tym gadżecie jest to, że będzie go można wykorzystać w kolejnym notesie.

Zakładki indeksujące

Od dawna korzystam też z zakładek indeksujących. Pozwalają szybko znajdować odpowiednie działy w planerze. Dzięki temu mam szybki dostęp do list czy projektów, bez konieczności kartkowania całego notesu. Fantastycznie sprawdzają się nie tylko przy planowaniu. Dobrze mi służą przy segregacji mojej dokumentacji medycznej czy przy nauce francuskiego. Obecnie najbardziej lubię te z Ogarnięte.pl bo pozwalają też dodać swoje ikonki w środku.

Planerowe akcesoria

To są 3 najlepsze akcesoria, które sprawdzają się u mnie i obok naklejek stanowią niezbędnik mojego planowego narzędziownika. Może jest coś co byś dorzuciła do tej listy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *