fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Horoskop według znaków zodiaku znajdziesz w każdej gazecie. Bardziej lub mniej poważnie w kontekście swojego znaku rozważmy związki, karierę czy naszą przyszłość. A zastanawiałaś się kiedyś jak planują znaki Zodiaku?

Znaki zodiaku to nic innego jak archetypy przyporządkowane datom i planetom. Ich uniwersalny charakter sprawia, że przy odrobinie dobrych chęci, można się dopasować do każdego znaku. Dlatego jest to kompletnie drugorzędne czy wierzysz w znaku zodiaku czy nie. W taki dzień jak dzisiaj, w połowie między Halloween a Zimowym Przesileniem tradycyjnie bawimy się i wróżymy. Dlatego powróżmy sobie jak to jest z tym planowaniem.

Jak planują znaki Zodiaku?

Trafiłam?

I jak? Czy Twój styl planowani pasuje do Twojego znaku zodiaku? Bo niezależnie od odpowiedzi, właśnie zrobiłaś coś bardzo pożytecznego. Świadomie zastanowiłaś się, jakie są Twoje mocne strony w kwestii planowania. I dokładnie o ten element autorefleksji chodziło. A jeżeli jesteś ciekawa, co dalej, to przy każdym znaku znajdziesz link do materiałów na moim blogu. Pomogą Ci w dalszym eksplorowaniu swoich naturalnych zdolności.

Źródło

Tekst przygotowałam posiłkując się Astrologią Dynamiczną autorstwa Carolyne Faulkner.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *