fbpx

Jak planują znaki Zodiaku?

Horoskop według znaków zodiaku znajdziesz w każdej gazecie. Bardziej lub mniej poważnie w kontekście swojego znaku rozważmy związki, karierę czy naszą przyszłość. A zastanawiałaś się kiedyś jak planują znaki Zodiaku?

LINK DO FILMU

Znaki zodiaku to nic innego jak archetypy przyporządkowane datom i planetom. Ich uniwersalny charakter sprawia, że przy odrobinie dobrych chęci, można się dopasować do każdego znaku. Dlatego jest to kompletnie drugorzędne czy wierzysz w znaku zodiaku czy nie. W taki dzień jak dzisiaj, w połowie między Halloween a Zimowym Przesileniem tradycyjnie bawimy się i wróżymy. Dlatego powróżmy sobie jak to jest z tym planowaniem.

Jak planują znaki Zodiaku?

 • Baran: To ten przedsiębiorczy znak, który dobrze sprawdza się w organizowaniu nowych przedsięwzięć. Dlatego doskonale radzi sobie z planowaniem projektów i panowaniem nad sytuacją. Pewnie stąd u mnie ta potrzeba żeby mieć wszystko pod kontrolą.
 • Byk: o Byku mówi się, że to Architekt wśród znaków zodiaku. A więc buduje i organizuje tak, żeby było dla wszystkich dobrze i korzystnie. A przy okazji jest bardzo praktyczny, dlatego zanim przejdzie do realizacji projektu, chce wszystko dokładnie rozplanować. Myślenie projektowe nie jest mu obce. Dzięki temu osiąga trwałe efekty. Nic tylko się uczyć od Byków!
 • Bliźnięta: są bardzo analityczne i lubią wszystko przemyśleć. Dlatego zwykle układają bardzo dobre strategie działania i wiedzą jakie priorytety nadać swoim zadaniom. Nie muszą się uczyć matrycy Eisenhowera – po prostu leży ona w ich naturze.
 • Rak: kieruje nim intuicja, dlatego ma w zwyczaju antycypować potrzeby, domyślać się rozwoju sytuacji i w związku z tym jest zawsze gotowy. Na wszystko. A szczególnie na kreatywne przedsięwzięcia, które uwielbia.
 • Lew: jest bardzo hojny i dba o ludzi w swoim życiu. Dlatego sporo z jego planowania krąży wokół tych ważnych dla niego osób. Dlatego zawsze ma aktualną listę prezentów. Zdarza mu się zapomnieć w tym wszystkim żeby zaplanować czas dla siebie.
 • Panna: to po prostu perfekcjonistka. A nic tak nie wspiera tej cechy jak porządne, szczegółowe i systematyczne planowanie. No i egzekucja tych planów, bo Panna jest też bardzo pracowita. Nie boi się też podejmowania decyzji, a jej analityczny charakter powoduje, że po prostu robi to bardzo dobrze.
 • Waga: Nie bez powodu w mamy wagę w słowie równowaga. Bo to jest to co ten znak potrafi najlepiej. Dlatego doskonale radzi sobie z rozdzielaniem pracy, relacji i swoich pasji, doskonale znajdując balans pomiędzy różnymi sferami swojego życia.
 • Skorpion: to naturalni liderzy, dlatego doskonale korzystają z umiejętności delegowania zadań. Niezależnie czy innym osobom czy szukają narzędzi, które im to zapewnią. Dzięki temu dają radę zarządzać nawet bardzo napiętym kalendarzem czy skomplikowanym projektem.
 • Strzelec: to człowiek z zasadami. Dlatego z łatwością przychodzi mu ustalenie i trzymanie się określonej, zdrowej rutyny. Dzięki temu jest w stanie być produktywny i w swój dzień wpasować dużo więcej zadań niż każdy inny znak.
 • Koziorożec: z łatwością przychodzi im wyznaczanie swoich celów. Rozumieją też, że aby je zrealizować potrzebują dobrego planu i są zdeterminowani żeby go wyegzekwować. A praktyczna natura Koziorożca sprawia, że jest doskonały w rozpracowywaniu problemów, które spotyka na swojej drodze.
 • Wodnik: ten znak bardzo jasno komunikuje swoje pragnienia, jest bardzo samoświadomy, w związku z czym jego cele są zwykle oczywiste dla otoczenia. Wodnik też niezbyt się przejmuje tym, co otoczenie na temat tych celów myśli. I całe szczęście.
 • Ryby: mają wizję. To pozwala im konstruować bardzo dalekosiężne plany i się ich trzymać. Być może nie są zorganizowane w konwencjonalnym sensie. Ale działają z bardzo określoną intencją, chcąc wcielić swoją wizję w życie.

Trafiłam?

I jak? Czy Twój styl planowani pasuje do Twojego znaku zodiaku? Bo niezależnie od odpowiedzi, właśnie zrobiłaś coś bardzo pożytecznego. Świadomie zastanowiłaś się, jakie są Twoje mocne strony w kwestii planowania. I dokładnie o ten element autorefleksji chodziło. A jeżeli jesteś ciekawa, co dalej, to przy każdym znaku znajdziesz link do materiałów na moim blogu. Pomogą Ci w dalszym eksplorowaniu swoich naturalnych zdolności.

Źródło

Tekst przygotowałam posiłkując się Astrologią Dynamiczną autorstwa Carolyne Faulkner.