fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Po wielu tygodniach kombinowania, liczenia i konsultacji w końcu jestem w momencie, w którym chcę Wam opowiedzieć o tym jak będzie można kupić naklejki Adorosy. I jestem tym jednocześnie zestresowania i podekscytowana.

Trzy koperty

Długo myślałam nad tym, jak pogodzić moją chęć sprzedawania naklejek, Wasze potrzeby i moją sytuację geograficzną. I pewnego dnia mnie oświeciło. Zamiast sprzedawać pojedyncze arkusze, chcę to robić w pakietach, które nazwałam moimi kopertami. Głównie dlatego, że to w kopercie otrzymacie swoje zamówienie. Do wyboru będą trzy opcje, w trzech różnych cenach.

Wybierz naklejki:

Docelowo chciałabym żeby taki pakiet dostępny był do zakupu raz w miesiącu. Rzecz jasna naklejki w ramach kopert zmieniałyby się za każdym razem, ale nie wyłącznie według mojego gustu. Osoby, które chcą mieć wybór lub zgłaszać uwagi odnośnie dostępnych lub przyszłych naklejek, zapraszam do grupy na Facebooku Naklejki Adorosy:

Kliknij w zdjęcie by dołączyć do grupy!

Chciałabym tam z Wami dyskutować o tym, czego potrzebujecie i co Wam się podoba, tak by koperty cieszyły zarówno Was i mnie. Więc jeżeli chcesz się wyrazić, wskakuj już teraz do grupy! I zależnie od tego co razem ustalimy, chcę miesięcznie oferować 10, 15 lub 20 takich kopert – zobaczymy czy będą na nie chętni!

Wielki test naklejek

Ale zanim dodryfuję do takich marzycielskich czasów, zacznę otwierać sklep na własnej platformie i czynić daleko posunięte kroki czy zobowiązania, chcę cały proces przetestować. I do tego potrzebuję Waszej pomocy. Chcę zobaczyć jak poradzę sobie z produkcją wielu naklejek, ich dostawą i zorganizowaniem tego wszystkiego. A przy okazji, osoby, które od tygodni pytają o naklejki będą mogły się w nie zaopatrzyć.

Dlatego od dzisiaj, 26 kwietnia otwieram pierwszą przedsprzedaż naklejek w trzech kopertach. Już od tej chwili możecie je kupić na Etsy, wybierając interesujący Was pakiet. Przy tym pierwszym podejściu dostępne będzie 5 kopert z każdego rodzaju, czyli w sumie 15 pakietów. Przesyłka będzie darmowa, a same naklejki już nigdy nie będą tak tanie! Przedsprzedaż potrwa do 5 maja 2022 do godziny 12:00 w południe. Natomiast wysyłka będzie 9-10 maja, gdy akurat będę w Polsce. Dlatego pewnie naklejki dotrą do Was około połowy maja.

Poniżej w galerii możesz zobaczyć poszczególne arkusze, jakie wejdą w skład kopert:

Oczywiście najlepiej je obejrzeć na YouTube, gdzie od razu pokazuję jak można je wykorzystać, jak duże są w skali planera i jak prezentują się na żywo.

Próba generalna

Szczerze mówiąc, niezależnie od tego czy ta akcja okaże się sukcesem czy kompletną porażką, ja już czuję się wygrana. W końcu odważyłam spróbować się sprawdzić w czymś co od miesięcy chodziło mi po głowie. I jeżeli w rezultacie naklejki spowodują, że planowanie chociaż jednej z Was będzie bardziej efektywne, elastyczne i estetyczne to było warto!

Kupujcie! Wskakujcie na grupę i działamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *