fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Rzecz jasna moim codziennym centrum dowodzenia jest planer. Ale lubię też mieć wizualną reprezentację miesiąca na ścianie. Do takiego zaplanowania, fantastycznie sprawdzają się naklejki. Idzie szybko, jest przejrzyście, a ozdobne naklejki nadają miesiącowi określony klimat. Dlatego czas żeby powstała miesięczna rozkładówka na czerwiec.

LINK DO FILMU

Już w zeszłym miesiącu dokładnie pokazałam jak wygląda mój system. Wykorzystuje magentyczną ramkę do plakatów i papier A3. Wybitnie prosty system, a fantastycznie działa. I miesiąc później dalej jestem bardzo zadowolona z tego pomysłu i jak wygląda na ścianie.

Miesięczna rozkładówka

Ponieważ taki plan miesiąca jest cały czas na oku, daje doskonałe pole do wyznaczenia sobie ramy na dany czas. Wykorzystałam przede wszystkim swoje naklejki, głównie te na okazje, ale też narożniki „Goście”. No i całość została okraszona dekoracjami z soczystego czerwca. Mamy więc truskawki, czereśnie i piwonie, które kwitną w tym czasie. Mam dobry start, żeby już za parę dni zacząć działać i realizować plany na ten miesiąc. A może coś byś tam dorzuciła?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *