fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Mam jeszcze sporo do nauczenia się jeżeli chodzi o zarządzanie zadaniami mając swoją naklejkową inicjatywę. Więcej treści, zdjęć i pomysłów, ale czasu dalej tyle samo. Dlatego plan na czerwiec to też nowa tygodniówka. Zamierzam się uczyć na swoich błędach, ale jednym z nich na pewno nie jest nowa koperta naklejek. Ta zdecydowanie zapowiada się fantastycznie! I właśnie przy jej użyciu chcę Wam pokazać swoje planowanie na najbliższe tygodnie.

LINK DO FILMU

Soczyste plany na czerwiec

Czerwcowa Niebieska koperta zawiera kilka bardzo przydatnych arkuszy, z których korzystam od dawna. Narożniki Goście to kontynuacja narożników Urlop z poprzedniego miesiąca. Jeden rzut oka na plan miesiąca i od razu widać kiedy mam wizytę.

Oprócz tego hit wszechczasów czyli ikony Kontakty. Telefony, ważne maile, listy czy spotkania od razu wypunktowane na liście zadań. I wreszcie moja Mała checklista. Świetnie sprawdziła mi się w trackowaniu zadań domowych z francuskiego. Czasem taki mały zestaw zadań skupionych na określonym temacie łatwiej ogarnąć zamiast w dużej liście zadań. Nada się też na treningi, zakupy czy mały projekt. 

I nareszcie: arkusz ozdobny Soczysty Czerwiec💗🍓. Czyli kilka rzeczy, które mocno kojarzą mi się z czerwcem. Są piwonie, motyle, truskawki i jak zasugerowała jedna z naklejkowych grupowiczek: Czereśnie! 🍒

Naklejki na życzenie

A jeżeli też chcesz dołączyć do grupy naklejkowej i dać mi znać jakie naklejki pomogą Ci się organizować efektywnie, elastycznie i estetycznie, to zapraszam do dołączenia – po prostu kliknij w poniższą grafikę:

Plan na czerwiec

Rzecz jasna łączę naklejki z różnych zestawów. Dlatego swój plan na czerwiec zarysowuję korzystając też z arkusza z okazjami z poprzedniego miesiąca jak i z narożników czy księżyców. Dzięki temu mam doskonale rozplanowaną siatkę na cały miesiąc, w którą wpasuję swoje zadania i cele.

Oprócz dziennika Laury, zdarza mi się bardziej zajęte tygodnie planować w bullet journalu, gdzie mam więcej miejsca na notatki. I tak dokładnie zaplanowałam ten tydzień. A posegregować dużą listę zadań zdecydowanie pomagają ikony. Wszystkie ważne spotkania i telefony od razu się wyróżniają. I proszą o to żeby je załatwić!

Mam sporo do zrobienia w czerwcu, ale też wręcz nie mogę się doczekać realizacji swoich nowych pomysłów! Nikt nie mówił, że będzie łatwo. A jak u Ciebie? Jakie plany na najbliższy miesiąc?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *