fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Dawno nie miałam chwili żeby tak po prostu, w kuchni, przy kawie sobie pogadać. A mam kilka ciekawych newsów! Będzie trochę o tym jak teraz planuję, jak kupowałam dziecięce ubranka i jaka randka przed nami.

LINK DO FILMU

Planowanie naklejkami

Mam ostatnio bardzo zajęty czas, robię sporo nadgodzin w pracy i sporo się dzieje poza pracą. Wiosna zwykle daje mi w kość. W kwietniu i maju najczęściej zdarzają mi się najtrudniejsze tygodnie w roku. Dlatego pewnie gdybym na bieżąco nie planowała, to bym tego wszystkiego nie ogarnęła. I w tym fantastycznie pomagają mi naklejki. Mogę zaplanować dokładnie tak jak w danym momencie tego potrzebuję – w planerze, na kartce, na ściennym kalendarzu. No i zajmuje to dosłownie kilka minut, a przy okazji jest przejrzyste. Jeżeli też chcesz mieć taką swobodę planowania, naklejki zgarniesz tutaj.

Dziecięce ubranka

Nie możemy się już doczekać małej istotki, która pojawi się w życiu naszych przyjaciół. Już za niedługo! Na początku maja, a więc wtedy kiedy akurat będziemy w Polsce. Co prawda nie będziemy się z przyjaciółmi widzieć, ale nie odmówili byśmy sobie paczki. Bardzo lubię sprawiać przyjaciołom i rodzinie tego typu prezenty. Dokładnie takie, jak sama chciałabym dostać czy to ślub czy narodziny dziecka. Więc tym razem poleci mała paczuszka z sukienką, czapeczką i belgijskimi czekoladkami. Niesamowicie się cieszę, gdy mnożą nam się przyjaciele!

Królewskie szklarnie

W ostatni piątek, czyli 29 kwietnia wypadała nasza piąta rocznica ślubu. No więc randka się należy i to nie byle gdzie! Michałowi udało się dorwać bilety na zwiedzanie Królewskich Szklarni w Laeken. To miejsce jest otwarte tylko cztery tygodnie w roku, na wiosnę. Bilety co prawda nie są drogie, bo zaledwie 4 euro za osobę, ale rozchodzą się szybko, szczególnie na popularne godziny. W końcu trzeciej wiosny w Brukseli udało nam się tam dostać! A jest co oglądać – można wybrać trasę krótszą (1,5 h) lub dłuższą (2,5 h). Jest stamtąd fantastyczny widok na pałac, ogrody królewskie w tym ogród japoński. Ale wrażenie robi też sama szklano-stalowa konstrukcja wypełniona egzotycznymi roślinami. Obejrzyj koniecznie we vlogu jak to wyglądało na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *