fbpx
Wszystko Pod Kontrolą

Tym razem zaczęłam planowanie nieco wcześniej – głównie dlatego, że nie mogę się doczekać! Dlatego plan na lipiec już dość mocno się wyklarował. Nachodzi sezon wakacyjny, wygląda na to, że pogoda będzie dopisywać i kolejny miesiąc będzie odskocznią od rutyny. Lato w mieście nadchodzi!

LINK DO FILMU

Przyznam, że to comiesięczne planowanie z moimi naklejkami sprawia mi wiele radości. Dlatego tym razem pokazuję nie tylko tak jak w zeszłym miesiącu kalendarz ścienny, ale też rozkładówkę miesiąca w planerze. Głównie dlatego, że wiem z własnej praktyki jak doskonale te same naklejki pasują do różnych form planowania.

Lato w mieście

Motywem lipca jest dla mnie lato w mieście. Wiecie, to ogarnianie życia w upale, z kapeluszem, okularami na nosie i mrożoną kawa w ręce. Sprawdzi się zarówno na wakacjach jak i w zwykły dzień. Miałam sporo frajdy z rysowania, chociaż np. wachlarz był całkiem skomplikowanym projektem. Cały arkusz utrzymuję w raczej neutralnych kolorach – żeby mieć też przestrzeń na wyrażenie siebie na bieżąco, jak już będę faktycznie tym lipcem żyła.

Narożniki urlopowe

Uwielbiam zaznaczać rozmaite rzeczy narożnikami. Wykorzystują przestrzeń, która zwykle pozostaje niezagospodarowana, a jednocześnie w jasny sposób wyznaczają ramy czasowe. Tym razem zaznaczam urlop, ale dyżurowe czy goście sprawdzają się równie dobrze. Dlatego mam w planach kolejne – home office, dzień biurowy czy chorobowe. Plan na lipiec to niekoniecznie dobry kontekst pewnie więcej zastosowania będą miały na jesień, ale to ten typ naklejki, który jest szalenie praktyczny.

Formy planowania

Na razie mój plan jest bardzo podstawowy, ale na typ etapie to jest to co sprawdza się najlepiej. To magia potencjału kolejnego miesiąca. Dlatego lubię mieć wersję ścienną – zawsze na oku jak i wersję w bullet journal, którą mam ze sobą nawet jak akurat nie jestem w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *